728 x 90



Trobada premini a Esporles i a Inca (14/02/2020)

img

Aquest dissabte tindran lloc dues trobades premini a Esporles i a Inca. A Esporles serà durant tot el dia, mentre que a Inca serà només al dematí.

Als dos pavellons hi haurà fruita per als jugadors i jugadores i alguna sorpresa més!

Els horaris de la trobada són els següents:

ESPORLES

PISTA 1

9:00 a 10:00: Bàsquet Zona 5 – Àgora Portals – MIX.
10:15 a 11:15: Cide Coyunda – La Salle Palma A – MASC.
11:30 a 12:30: Cide Il Forno – Binissalem B – FEM.
12:45 a 13:45: Esporles BC Veterinaris Tramuntana – Sa Indioteria – FEM.
14:00 a 15:00: Bàsquet Calvià Katmandú Park – CD Madre Alberta – MASC.
15:15 a 16:15: BM -Ofi – Illa blanc A – Dakota Alcúdia A – MASC.
16:30 a 17:30: CB Consell – BJ – SCD. Hispània 2010 – MASC.
17:45 a 18:45: Sa Indioteria – Esporles BC – Ascensores Excel – MASC.


PISTA 2

9:00 a 10:00: San Cayetano – Santa Mónica – MASC.
10:15 a 11:15: SCH. Hispània C – CB Consell B BJ Aluminios Blanc – MASC.
11:30 a 12:30: SCD Hispània – La Salle Palma – FEM.
12:45 a 13:45: Son Servera Hipotels – CBJ Llucmajor 2010 – MASC.
14:00 a 15:00: CBJ Llucmajor 2011 – BCS- Ca’n Trompé – MIX.
15:15 a 16:15: BM – Cronomotor vermell B – Sa Cabaneta B Assessoria Ramis B – MASC.
16:30 a 17:30: CB Andratx Viatges Saluet – Uadis A groc – MASC.
17:45 a 18:45: Santa Mónica – Sant Josep A Groc – FEM.

PISTA 3

9:00 a 10:00: Imprenta Bahía San Agustín A – Unió Esportiva Llosetina – MASC.
10:15 a 11:15: La Salle Palma C – Molinar – MASC.
11:30 a 12:30: Joventut Mariana Restaurant Ca’n Boqueta – CB Madre Alberta – MIX.
12:45 a 13:45: Joventut Mariana Transp J. LL Casanova Balear oil – Bàsquet Sineu – MIX.
14:00 a 15:00: Joan Capó – CB Porto Cristo – De Tot – MASC.
15:15 a 16:15: CB Binissalem A – BM – Innovatec Security Blanc A – FEM.
16:30 a 17:30: Molinar – Andratx Assessoria Ponent – FEM.
17:45 a 18:45: CB Campos Arjona Residuos y Transportes – Montuïri Bar Sami – MASC.
19:00 a 20:00: Sa Cabaneta Curolletes – CB Campos Cafè es Racó – FEM.

PALAU D’INCA

PISTA 1
9:00 a 10:00: Sa Pobla BC – Colonya Pollença vermell A – FEM
10:15 a 11:15: Sa Pobla BC – Tot Serveis – CB Colonya Pollença Negre B – FEM
11:30 a 12:30: Bàsquet Pla – Ciutat d’Inca A Incosat – MASC.
12:45 a 13:45: Ciutat d’Inca B – Uadis C lila – MASC.

PISTA 2
9:00 a 10:00: Ciutat d’Inca – Bàsquet Pla – FEM.
10:15 a 11:15: CB Colonya Pollença B – Sa Pobla BC Imprenta Bergas – MASC.
11:30 a 12:30: Dakota Alcúdia – Club Bàsquet Muro – MIX
12:45 a 13:45: Sant Josep B Morat – Santa Maria Perruqueria Marga – FEM.

PISTA 3
9:00 a 10:00: La Salle Palma B – Santa Maria Verd Grupo Puma – MASC.
10:15 a 11:15: Uadis B Morat – Club Sant Francesc Llops Inca – MASC.
11:30 a 12:30: Santa Maria Negre Associació de Comerciants – Imprenta Bahía San Agustín B – MASC.
12:45 a 13:45: CB Colonya Pollença A – Sa Pobla BC Mateu Export – MASC.

Galeria de fotos

img

Segueix-nos a Twitter

Fes-te fan a Facebook