728 x 90



Sa Pobla i Binissalem acullen aquest dissabte una jornada Premini a Mallorca (20/02/2019)

img

Més de 600 nins i nines de la categoria premini participaran aquest dissabte a la Interjonada Premini que tindrà lloc a Sa Pobla (masculí) i Binissalem (femení). En total són més de 30 partits on participaran 62 equips de 34 clubs.

Els clubs que juguen de local han de dur l'àrbitre

Xerrades per a les famílies

Aprofitant aquesta interjonada, s'han organitzat també dues xerrades per a famílies que aniran a càrrec dels psicòlegs esportius que fan feina amb la Federació. Marc Sansó s'encarregarà de la xerrada "Ser pares i mares, la jugada més difícil". Serà a les 11:30 a Sa Pobla. 

Mentrestant, a Binissalem, MENT impartirà la xerrada "Comunicació entre famílies i fills esportistes". Serà també a les 11:30. 


 INTERJORNADA PREMINI MASCULÍ 23 DE FEBRER - SA POBLA 
  Pista 1 Pista 2 Pista 3 Pista 4 exterior Pista Exterior
9.00 Salle Palma Proideba - Sa Indioteria A Imprenta Bahia San Agustin A - CIDE Palma Opticos A Basquet Pla B - Sant Josep Amarillo A UE Llosetina B - Sa Pobla BC Fusteria Mir SL 2010 Castell inflable
10.15 Arta Salut 25 P. Sancho Vaquer A - UE Llosetina B. Manacor Opticalia A - CB Colonya Pollença B Santa Maria Verd - Ciutat d'Inca Can Company A CB Nord Dakota Alcudia - Sa Pobla BC 2009
11.30 Xerrada "Ser pares i mares, la jugada més difícil" a càrrec de Marc Sansó CB Sa Cabaneta Vincles A - SCD Hispania  
12.30 J. Llucmajor Jardines de Llucmajor B - CB Capdepera Noahs Son Servera Hipotels - CB Campos Residuos y Transportes Arjona SL  Artà C. Almudaina Fusteria Lliteras B - CD Madre Alberta Balear Invest Plata  
16.00 Sant Josep Morado B - J. Llucmajor Jardines de Llucmajor B Joan Capo A Fotografia Bennassar - Basquet Petra Triasport    
17.15 Bàsquet Manacor Vernell Agrupació Mutua  - CD Espanyol Ugui Armeria Serra Piza CD Madre Alberta A - San Agustin Imprenta    
 
 INTERJORNADA PREMINI FEMENÍ I MIXT 23 DE FEBRER - BINISSALEM 
  Pista 1 Pista 2 Pista 3 EXTERIOR
9.00 Sant Francesc Llops - CB Nord Dakota Alcudia CB Colonya Pollença - CB Binissalem Madre Alberta B The Travel Band Negro - Sa Cabaneta Curolletes Castell inflable a l'exterior del pavelló
10.15 Agora Portals Joyerias Royal Paola - CB Consell Bionorica Sa Pobla BC Tot Serveis - Esporles BC Ascensors Excel Sa Indioteria B - Joan Capo B
11.30 XERRADA "Comunicació entre famílies i fills esportistes" a càrrec de MENT Joventut Mariana - Sant Josep Amarillo
12.30 Basquet Sineu Ferriol Gamma - Ciutat d'Inca B La Salle Palma Sun Club El Dorado - Andratx Asesoria Ponent Montuiri Grupo Miralles Palfinger - B. Manacor Esprit 9Gimnas
16.00 Santanyi Restaurant Pizzeria Es Vinyet - Calvia Mixt Imprenta Bahia San Agustin Palma B - Basquet Pla A Molinar A - Campos B

Segueix-nos a Twitter

Fes-te fan a facebook